Деактиватори етикеток та датчиків

Деактиватори етикеток та датчиків - важлива складова будь-якої антикрадіжної системи. Деактивуючі пристрої бувають різних видів та конструкцій, це залежить від типу захисних етикеток, датчиків та технологій. Не важливої якої конфігурації деактиватор: дистанційний, контактний прихований або позиціонований, вони виконують одну і ту ж задачу - розблоковують, знімають, нейтралізують, розмагнічують, деактивують захисні етикетки та датчики.
Власники торгових точок для захисту товарів, будь то: фармацевтика, продукти харчування, побутова техніка, електроніка, книги, дорогі товари або якісь дрібниці, використовують для захисту спеціальні етикетки. Цікавим є той факт, що антикрадіжні етикетки практично не відрізняються за дизайном від цінників-стікерів зі штрих-кодом. І "покупець" приймає таку захисну етикетку за звичайний цінник, цим знижуючи ризик винести неоплачений товар. Тому що, проходячи через антикрадіжки, етикетка спрацює. Для деактивації етикетці, на касі встановлюються деактиватори.
Елементи деактиватора:
1. блок електроніки
2. деактиваційна панель.
Деактиватори можна купити в компанії ATSystem за найприйнятнішими цінами від світових виробників охоронних систем.
Види деактиваторів:
- Радіочастотний - це безконтактний деактиватор, що складається з електронного пристрою, в основі якого лежить потужний передавач та контурна антена. Радіочастотний деактиватор підключається до мережі через блок живлення. Виглядає як пластиковий блок та плита, або як плита із вмонтованим передавачем. Якщо етикетка деактивована, пристрій видає світловий або звуковий сигнал. 
- Акустомагнітний - конструкція яких практично не відрізняється від радіочастотних.
- Електромагнітні - дії та складові такі ж, як у радіочастотних та акустомагнітних деактиваторів.
Існують також магнітні ключі. Вони діють як що роз'єднує жорсткі датчики. Це металевий циліндр з розміщеними всередині магнітами.
Магнітні ключі бувають:
- Стандартні
- Посилені
- Суперсильні
Все залежить від сили магнітів.
Ключі можна закрити спеціальними заглушками із фіксатором, такі ключі захищають товар від несанкціонованого винесення товару з магазину. Також деякі магнітні ключі можна підключити до загальної мережі контролю та обліку проданого товару за допомогою спеціального програмного забезпечення.

Деактиватор для м'якого захисту дозволяє акуратно знімати датчик, не порушуючи його структуру. Він може бути універсальним або спеціальним для певного датчика (наприклад, датчик захисту окулярів). Пристрій простий і зрозумілий у монтажі.

Коли купується знімач для датчиків, враховуються такі моменти: тип захисних бирок, необхідна швидкість роботи оператора, прохідність каси.

Деактиватори етикеток, до якого б вони не належали, виконують ті самі функції: знімають, розблокують, деактивують, нейтралізують.

Придбати всі ці товари в широкому асортименті пропонує компанія ATSystem. Як бачимо з цієї статті, деактиватори бувають різні, можна загубитися у виборі. На нашому сайті ви маєте можливість ознайомитися з різними деактиваторами, магнітними ключами та придбати той пристрій, який буде вигідним вашому магазину.

Як видно з цієї статті, деактиватори бувають різні, можна загубитися у виборі. На нашому сайті ви маєте можливість ознайомитися з різними деактиваторами, магнітними ключами та придбати той пристрій, який буде вигідним вашому магазину.

НАШІ КОНТАКТИ
БЕЗКОШТОВНИЙ ВИКЛИК МАЙСТРА
  • ВХОД
  • РЕГИСТРАЦИЯ
Войти
Войти через
Регистрация
Восстановление пароля

Введите email, мы отправим Вам письмо для восстановдения пароля

Пожалуйста зарегистрируйтесь.
Зарегистрироваться